Мукачівська влада проігнорувала громадські слухання з розвитку позашкільної освіти (ФОТО)

 Про це в спільноті Варишська хижа NEWS повідомляє Катерина Легерда.

Громадські активісти Громадської організаціі “Народна рада Мукачівщини”, волонтери, батьки школярів, дітей, нерівнодуші мукачівці вже понад рік продовжують вболівати за позашкільні заклади освіти м.Мукачева.
  5 лютого, як було попередньо озвучено в інтернеті управлінням освіти дату обговорення проблеми позашкільної освіти в місті, тобто управління освіти Мукачівського виконкму повинно було провести громадські слухання щодо обговорення проекту розвитку позашкільної освіти, але на превеликий жаль чиновникам це не дуже потрібно. Проте громадськість не готова здаватися тому, що це потрібно нашим дітям, онукам, нашому майбутньому заради встановлення істини, справедливості та невідкладного виконання рішень судів по мукачівським закладам позашкільноі освіти та рекомендацій міністерської перевірки, Державною інспекцією навчальних закладів України (лист N 01-26/2030 від 23.11.2015р.).
Наступне засідадання, за наполяганням представників громадськості узгодили з керівництвом освітянського правління провести в понеділок, 8 лютого 2016 р.в 11 год. в методичному кабінеті на першому поверсі Ратуші.
Просимо усіх, кому не байдуже наше місто, виховання і навчання наших дітей прийти і прийняти участь в обговоренні за круглим столом.

нрм нрм2 нрм3

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Мукачівська влада проігнорувала громадські слухання з розвитку позашкільної освіти (ФОТО)

 • 07.02.2016 at 16:36
  Permalink

  Красивое слово “коррупция” было придумано для того, чтобы не оскорбить чувства чиновников, называя их ворами…и безпредельщиками. это касается молодой команды мера мукачева. Все неугомонятся, всюду вранье, подтасовка, массовые аферы, беспредел полный. Куда вообще правоохранители смотрят, бюджет разворовали в открытую.

  Reply
 • 08.02.2016 at 20:58
  Permalink

  молодці мукачівські відчайдухи, руку тримають на пульсі, кожний крок команди молодого мера на контролі, уже зухвалі корупційні схеми дерибану майна, бюджетних грошей легкими і на ура не пройдуть!!!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *