В Ужгороді автівка представництва ООН грубо порушила ПДР (ВІДЕО)

4-го лютого 2016 р. ми стали свідками як автомобіль «FORD» з дипломатичними номерами DP 201042 грубо порушив ПДР, а саме та проїхав на забороняючий сигнал світлофора (червоний), який ), який встановлений на перехресті вулиць Мукачівська та Анкудінова у м. Ужгороді. Про це повідомляє “Спеціальний контроль”.

Як видно з номерного знаку автомобіль належить до представництва ООН в Україні. Водій даного автомобіля має право на  дипломатичну недоторканість відповідно до Женевської конвенції.

Але це не дає йому право порушувати ПДР та наражати на небезпеку інших учасників дорожнього руху. Адже недотримання вимог ПДР може призвести до Дорожньо-транспортної пригоди, у якій можуть постраждати люди. Ми підготували звернення до Патрульної поліції Ужгорода з проханням відреагувати на цей випадок.

Зрозуміло, що поліція не має права виписувати штраф на водія автомобіля з дипломатичними номерами, але й          закривати очі на подібні правопорушення вони теж не мають права. Чекаємо відповідної реакції.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *