Керівництво патрульної поліції Закарпаття шукає порозуміння із “Спецконтролем”

Про це в мережі Фейсбук повідомляє активіст “Спеціального контролю” Юрій Петрович.

Сьогодні по запрошенню керівництва Патрульної поліції Ужгорода та Мукачева ми були присутні на вечірньому інструктажі поліцейських, які заступали на нічну зміну. Інструктаж проводили Заступник Начальника Управління Патрульної поліції Сергій Мельник та Начальник Служби моніторингу Валерій Найман. Вони коротко освіжили законодавчі акти, згідно яких діє Патрульна поліція та провели невеликий тест знань серед поліцейських які заступають на чергування.
Нам також надали можливість висловити своє бачення діяльності Патрульної поліції, вказати на недоліки та успіхи в роботі. Зі свого боку ми особливо наголосили на додержанні вимог ПДР водіями патрульних автомобілів та недопущення ДТП.
Також стали свідком приємної події – патрульну Ольгу Шелельо за її людяність та небайдужість до чужої біди, за її готовність прийти людям на допомогу нагородили відзнакою.
Сподіваємося, що у подальшому нам не прийдеться висвітлювати негативні моменти у діяльності Патрульної поліції, що патрульні поліцейські будуть позитивними персонажами наших відеосюжетів.

спецконтроль

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *