Через халатність лікарів на Хустщині загинуло немовля

Про це в мережі Фейсбук повідомляє правозахисник Роман Келемен:

В селі Копашнево Хустського району загинуло 8 місячне немовля від вірусної інфекції менінгокок, у цієї мами було 4 малолітніх дітей .

Зі слів матері вона звернулась до сільського ФАПу лікар, який був на прийомі взяла аналізи оглянула дитину і звернулась до головного лікаря Курченко про надання медичної допомоги дитині ,яка знаходилась у важкому стані . Той відповів мамі : « так як дитину лікує інший лікар то нехай він її і оглядає» . Жіночка з немовлям просила відвести її в лікарню або викликати її швидку . Зі слів жіночки той відповів «Я Вам напішати в бак ?» . Оглядали дитину там біля 2 годин . Жіночка сама з немовлям , яке знаходилось у важкому стані попутками добиралась до лікарні. Дитина дорогою плакала і мама її кормила груддю .При прибутті її відправили в реанімацію, але дитина там померла. Зі слів лікарів реанімації , вони пізно звернулись до лікарні і якщо б її привезли швидше то дитину вдалось врятувати.
Дитина померла від не надання її необхідної медичної допомоги і неналежного виконання обов’язків лікарями ФАП с. Копашнева . Мама звернулась до поліції з заявою про порушення кримінального провадження відносно лікарів . Надіємось , що винні особи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності та на суворий контроль з боку прокуратури .
Також наскільки мені повідомили родичі цієї жінки, що ця смерть сталась із – за конфлікту між лікарями Курченко та іншого лікаря . У Курченко там працює жінка дитячим терапевтом , але вона не надає медичні послуги « вона займається роботою на комп’ютері», а люди звертаються до інших лікарів , тому це дратує Курченко .
А головний лікар ФАП більш займається роботою своєї Аптеки , яку він відкрив в ФАП. Також даний лікар обирався в депутати від села Копашнева і не пройшов в депутати і зараз він зі злістю відноситься до мешканців села.
Наскільки я пам’ятаю, ми від громадських організації захищали цих лікарів від скорочення та реформування , яке проводила Хустська РДА http://khustnews.info/…/psevdo-medychna-reforma-v-hustskomu….
Всі вони доказували свою професійність та необхідність залишення ФАП в селі Копашнево . Надіюсь, всі особи будуть звільненні і буде проведено переатестацію даного ФАП .
Також надіємось на реальні дії Хустської РДА та Управління Охорони Здоров’я в Закарпатській області по даному факту з проведенням комплексної перевірки .

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *