В день пам’яті Героїв Крут Ужгород долучився до всеукраїнської акції “Волю в’язням режиму” (ФОТО)

В день пам’яті Героїв Крут Ужгород долучився до всеукраїнської акції “Волю в’язням режиму”. До заходу долучились добровольчі військові формування краю, патріотичні організації, волонтери, ЗСУ, ветерани АТО, небайдужі патріоти.

Слово мали лідер ГО “Карпатська Січ” Тарас Деяк, голова Спілки УБД в АТО м. Ужгород Микола Марчишак, керівник закарпатського осередку Правого сектору Олександр Сачко, боєць батальйону “Азов” Юрій Павлюкович, координатор та волонтер бат. “Айдар” Віталій Грегор, керівник ЗО “Україна Соборна” Орест Дідух, а також кіборг, голова ЗОГ “Побратими України” Міньо Микола Михайлович. Отець Віктор, УПЦ КП, провів пам’ятну панахиду, а присутні вшанували Героїв хвилиною мовчання і покладанням свічок та вінків.

Героїв Крут бажали знищити вороги зовнішні, теперішніх політв’язнів – вороги внутрішні. Не за таку Україну вони полягли. Біда українців у тому, що подвиги героїв минулого в більшості викликають жалість, натомість вони повинні викликати захоплення і тверде бажання боротись. Кожен із борців знав, чим йому загрожують власні переконання і боротьба за їх утвердження. Кожен знав, кому на горло він наступає, і кожен розумів, що рано чи пізно на нього чекають репресії. Однак вони йшли своєю дорогою тільки по одній причині : вона єдиновірна. І кожен українець повинен усвідомити свою відповідальність перед минулим, теперішнім і майбутнім. А головна умова перемоги – це єднання, взаємодопомога, солідарність.

Відтак учасники домовились про координацію дій у спільній боротьбі з ворогами нації, а в кінці пролунав гімн України.

крути крути2 крути3 крути4 крути5 крути6 крути7 крути8деяк

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *