В Ужгороді вимагатимуть волю для в’язнів режиму

29 січня, символічно – в день пам’яті Героїв Крут, Ужгород долучиться до числа українських міст, які виголосять підтримку усім політичним репресантам. Героїв Крут бажали знищити вороги зовнішні, тепершніх політв’язнів – вороги внутрішні. Не за таку Україну вони полягли перед ворожими кулями.
Не дозволяй системі вершити долі невинних!
17:00, м. Ужгород, сквер Небесної Сотні, пам’ятник Жертвам політрепресій (перед обласним управлінням СБУ)
В програмі заходу : покладання квітів, вінків, запалення свічок пам’яті Героїв Крут та всіх жертв політрепресій. Буде зачитано список всіх сучасних політв’язнів, а також слово матимуть бійці і громадські активісти.Десятки українських патріотів продовжують перебувати в застінках нинішнього режиму. Серед них — ідейні і жертовні націоналісти, фронтовики-добровольці, громадські активісти. Вони могли зараз захищати Україну на східному фронті або ж продовжувати працювати на її благо в тилу. Проте саме за свою відданість українській нації та протидію її ворогам режим внутрішньої окупації кинув їх за ґрати.
волю
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *