У Мукачеві проігнорували ряд рекомендацій комісії МОН

Про це стало відомо під час прес-конференції з питань освіти, медицини та соціального захисту в Мукачеві. Інформує “Голос Карпат”.

Головна освітянка міста Катерина Кришінець-Андялошій не змогла відповісти на запитання щодо виявлених міністерською комісією порушень, прийнятих управлінням освіти відповідних заходів та рекомендацій.

пресНатомість чиновниця зазначила, що управління освіти не зобов’язано виконувати рекомендації комісії. Крім того, Кришінець-Андялошій зауважила, що ситуація, яка склалася навколо звільнених працівників еко-центру не може бути розв’язана через відсутність директора ЕНЦУМ Тетяни Кіш. Остання з вересня 2015 перебуває на лікарняному. Відтак, трудові книжки працевлаштованих у новостворений Мукачівський центр позашкільної освіти (МЦПО) працівників досі знаходяться зачинені у сейфі директора.

“Директор еко-центру не подала подання на виконуючого обов’язки, вона досі перебуває на лікарняному. А я не вона і не можу цього зробити”, – зазначила чиновниця.

Також освітянка повідомила, що з усіх рекомендацій комісії враховано тільки ту, яка стосується розширення гуртків.
Маємо зазначити, що онлайн-трансляція даної прес-конференції велася на одному з місцевих ресурсів.

Разом з тим, як зазначила  у коментарі для “Голосу Карпат” директор екоцентру Тетяна Кіш, вона справді перебувала на лікарняному від 2 вересня 2015 року. Також Кіш зауважила, що подання в управління вона відправила, оскільки з 25 січня перебуває у відпустці в зв’язку із вагітністю та пологами.

“Подання на в.о. ЕНЦ я відправила начальнику управління освіти. Секретар його не прийняла не відомо з яких причин, 25 січня я відправила лист-подання поштою”, – зазначила Тетяна Кіш.

Крім того, директор еко-центру запевнила, що діяла згідно законодавства України.

“1 вересня секретар екоцентру отримала заяви від керівників гуртків про звільнення в порядку переведення у МЦПО. Дані заяви я не погодила, оскільки працівники просили звільнитися з 1 вересня 2015 року і я б не встигла знайти інших керівників гуртків на роботу, для того щоб забезпечити нормальний навчально-виховний процес у екоцентрі. Тому запропонувала працівникам звільнитися за власним бажанням та відпрацювати 2 тижнів. Сталося так, що з 2 вересня я потрапила ургентно у лікарню і тому звільнити вищезгаданих працівників та видати їм трудові книжки ні фізично, ні юридично не мала можливості.В обов’язках які перелічені у моєму контракті не має пункту, де було б вказано, що я самостійно можу призначати виконуючого обов’язки директора”, – розповіла Тетяна Кіш.

еко

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у Мукачеві комісія виявила ряд серйозних порушень щодо позашкільної освіти. Також міський голова Мукачева Андрій Балога під час чат-інтерв’ю заявив, що розроблена програма розвитку позашкільної освіти в місті Мукачеві на 2016 рік врахувала також ряд рекомендації комісії МОН.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *