Скандал навколо некомфортних санвузлів мукачівської школи набув обласного значення (ДОКУМЕНТ)

113Днями видання “Трибуна” писало про обурення батьків Мукачівської ЗОШ №11, яке було викликане встановленням для дітей початкових класів дорослих унітазів з романтичною назвою чаша “Генуя” (Через ремонт туалетів “тюремного” типу, у мукачівській школі зірвали навчальний процес та Блиск і злидні мукачівської освіти через окуляр… унітаза).

Тоді оперативно на знущання над дітьми відреагували опозиційні депутати Мукачвської міської ради. Сьогодні на їх підтримку включилася “важка” артилерія, депутат облради Іван Чубірко направив з цього приводу депутатське звернення на адресу Головного управління Держсанепідслужби у Закарпатській області та начальнику Департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Сопковій Г.І.

У зв’язку з грубим порушенням Державних санітарних правил та порушенням навчального процесу в Мукачівській ЗОШ №11, депутат просить негайно організувати перевірку в  ЗОШ №11 щодо дотримання Державних санітарних правил і вжиття заходів до припинення порушень. Дати оцінку посадовим особам мукачівського міськвиконкому, які розробляли та погоджували проект санвузлів.  Притягнути до відповідальності посадових осіб винних у зриві навчального процесу.

photo1(1)

Видання “Трибуна”  поцікавилося відношенням до сумнозвісних унітазів типу чаша “Генуя” в інших навчальних закладах України і знайло з цього приводу “Звітування директора гімназії Лозівської міської ради Харківської області Середи А.М. на батьківській конференції 12.06.2015 року”,  в якому міститься пункт заміни чаш на унітази стандартного типу. Отже в інших регіонах педагоги дбають про комфорт дітей, а в Мукачеві навпаки травмують дитячу психіку.

чаша

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Скандал навколо некомфортних санвузлів мукачівської школи набув обласного значення (ДОКУМЕНТ)

 • 26.01.2016 at 22:04
  Permalink

  Про це на прес-конференції повідомила начальник управління освіти Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришинець-Андялошій.
  «Питання стану санвузлів у школах на контролі. У листопаді-грудні особисто обійшла всі дитсадки та школи міста. Зробили фото вбиралень у закладах, стан будівель оглянули. Наша команда передбачила у бюджеті ремонт санвузлів у всіх школах через поточні видатки та через відділ капітального будівництва. Так, туалети в незадовільному стані. Їх відремонтують. Але з цього не треба робити політику. Особливо це смішно, коли люди йдуть і фотографують їх під час ремонту. Це стосується ЗОШ №11. Це маніпуляція, інакше назвати не можу такі дії. Всі ці проблеми протягом року наша команда вирішить, і йдемо на контакт з батьківським комітетами, дослухаємось і їх пропозицій», – каже начальник управління освіти.
  Так керівниця управління освіти обурюється, що хтось із цього робить політику.

  Директорка цієї ЗОШ № 11 Попович надія не бударами перемається, а уже вмісті із іншими членами депутатської комісії бере участь у проекті створення Будинку Національних спільнот. Комісія дуже серйозна одні освітяни вирішують питання капремонту приміщень, на які поклав око Ровт із америки.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *