Закарпатський “Спецконтроль” заявляє про підробку його посвідчень (ФОТО)

Про це повідомляє Спеціальний Контроль.

Обережно шахраї! Представник “Спеціального контролю” зобов’язаний пред’явити своє посвідчення чи інший документ, що засвідчує його належність до “СК”. Таким чином, під час виконання своїх службових обов’язків, на вимогу працівників патрульної поліції або іншої особи, журналіст “Спеціального контролю” зобов’язаний пред’явити своє службове посвідчення.

Якщо будь-яка особа, що називає себе “Спеціальним контролем” не показує відповідне посвідчення, її дії потрібно сприймати як звичайної людини, яка не є представником “Спеціального контролю”. Отже, працівникам поліції , а також журналістам, перед тим як стверджувати, що будь які дії вчинив саме представник “Спеціального контролю” – потрібно перевірити чи дійсно дана особа є офіційним співробітником “СК”.

Це дуже важливо, так як у пресі стали з’являтися повідомлення, коли особи, які не є співробітниками “Спеціального контролю”, дають коментарі від імені “СК” чим завдають удар по нашій репутації та інформаційній політиці.
Також, варто зазначити, що з метою уникнення відповідальності за порушення закону, деякі громадяни стали використовувати ім’я “Спеціального контролю”. Дані люди лякають такими посвідченнями . Однак, такі громадяни жодного відношення до справжнього “Спеціального контролю” не мають і лише використовують наше ім’я в своїх корисливих цілях. Не виключено, що є люди, які просто підробляють посвідчення “СК”.

“Спеціальний контроль” переконливо просить правоохоронні органи, в разі виявлення осіб з підробленими посвідченнями “СК” – викликати слідчо-оперативну групу і фіксувати факт злочину – використання підроблених документів. У разі, якщо журналісти ЗМІ хочуть отримати коментар стосовно роботи “Спеціального контролю” – необхідно звертатися за телефоном прес- служби СК- 0502267028. Всі коментарі, які дані для ЗМІ без відома “Спеціального контролю”, не є офіційною позицією “СК”. Дане посвідчення, що на фото є недійсним, оскільки, термін його дії закінчився у 2015 році, а дана особа просто “вручну” замість п”ятірки переправила на шістірку. Це чітко видно на фото, тому будьте пильні і обережні! Дане посвідчення є не дійсним.
З повагою прес- служба “Спеціального контролю”

спецконтроль

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *