Епідемічний поріг захворюваності на ГРВІ в Ужгороді перевищено майже вдвічі

грипСьогодні відбулося засідання міської протиепідемічної комісії, яка поінформувала, що з 14 по 21 січня зареєстровано 884 звернення за медичною допомогою з приводу ГРВІ, що в 1,8 рази більше від рівня епідемічного порогу. Про це повідомляє

За повідомленням прес-служби, найбільше хворих – 601 (68%) – це діти до 17 років, що на 22,6% перевищує показники за попередній тиждень. Порівняно з минулим тижнем, удвічі зросла й кількість госпіталізованих хворих на ГРВІ – 93 особи, із них – 70 дітей до 17 років, що на 79% більше, ніж за другий тиждень січня.

“Станом на 21 січня 2016 року зареєстровано 2 випадки грипу “А” серед дітей. За даними щоденного моніторингу відвідування дітей загальноосвітніх та навчально-виховних закладів, спостерігається динамічне зростання кількості відсутніх дітей, хворих на ГРВІ (останні 3 дні: в школах – із 13,9% до 15,4%; в садочках – з 14% до 15%)”, – повідомляє міськрада.

Враховуючи епідситуацію із захворюваності на ГРВІ та грип у місті Ужгороді та в цілому по регіону, комісія рекомендувала, зокрема, запровадити карантин у ЗОШ та НВК, ввести обмежувальні протиепідемічні заходи на 14 днів у садочках та продовжити моніторинг відвідуваності дітьми дитсадків.

Прес-служба Ужгородської міської ради

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *