Мукачівка пропонує фінансувати ПТУ за рахунок роздерибанених коштів місцевого бюджету

щербанПро це “Трибуну” інформує громадський активіст Катерина .

Пропоную альтернативу на рахунок виділення грошей для ПТУ, відібрати незаконно вкрадені від громади міста і виділені під сумнівну Програму допомоги вищій освіті 1200млн грн.і віддати їх на фінансуванні ПТУ, які навчатимуть потрібні для народного господарства робочі спеціальності. Це буде справедливо.

Також додатково зазначаю, що МДУ фінансується централізовано із МОН Україні, тобто відомчий вуз МОН, тобто його проблемами допомоги має перейматися міністерство освіти і науки, аж ніяк мерія і новоспечений депутат-ректор МДУ, член ЄЦ Щербан .Т.

Як виявилося із Програми допомоги вищій освіті, що розробником і замовником, одночасно виявився сам МДУ, тобто ректор сама під себе розробила Програму, звичайно це змова із мером, щоб відбити гроші за вибори.  Гуртожитки в МДУ, на які начебто мають піти ці гроші, в нормальномц стані, тому така “опіка” та “шефство” над місцевим вузом визиває подив та недоуміння…

Можливо Міністр Квіт і не знає про плачевний стан речей у підвідомчому вузі?

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

5 thoughts on “Мукачівка пропонує фінансувати ПТУ за рахунок роздерибанених коштів місцевого бюджету

 • 22.01.2016 at 11:27
  Permalink

  Провінційний університет, а стали ним дуже”опікуватися з тих пір, як поставили ректором свою людину. Зрозуміло, що для дерибану грошей.

  Reply
 • 22.01.2016 at 12:51
  Permalink

  Підтримую сайт Трибуна за висвітлину болючу тему. Робітничі професіі потрібні і вкрай необхідні, перестаньте знищувати ПТУ, брак робочих професій у державі,.
  Досить штампувати дипломованих бездерей економістів, юристів та лікаріа, які поповнюють біржіі праці.
  Дуже сумнівна ця допомога меріі вмирайучому вишу, спеціалістів якого ніде не беруть на роботу.

  Reply
 • 22.01.2016 at 20:00
  Permalink

  господи і де таке чудо знайшли на сю посаду? воно маубть не знає для чого її приставили на таку”престижну” посаду, якась невдаха по життю.

  Reply
 • 23.01.2016 at 21:33
  Permalink

  написали правду матку! зачем им ПТУ, имею ввиду меру Андрею и его команде. Выхъод есть пусть прокуратура проверит правильность принятия решений на сессии.Пусть деньги, в 2 раза увеличили финансирование, с муниципальной карманной полиции, 500 тыс. для костюмов для Дома школяра,1200млн грн. для корупционного МДУ, на аеродром, который они же и разворовали, КП”Парк”, всего не перечесть куда задерибанили деньги,чтоб потом откаты иметь.
  резервы для ПТУ есть! нет желания и политической воли, если хотя бы сложить все эти перечисленные “лже”программы, сумма перевысит ы в 2 ив 3 раза финансирование для профобразования.
  Так что надо прокрорам вступить в комплексную проверку за деятельностью ОПУ местного совета, ведь это коллегиальный орган, но глава там американский неук.

  Reply
 • 31.01.2016 at 18:37
  Permalink

  Мукачівський державний університет треба негайно розформувати, як вуз, який не відповідає і не виконує вимоги сучасної вищої освіти.Цей заклад в останні роки перетворився в квазі -вуз, який штампує дипломи, низька якість освіти, невикоання і зрив вступної кампанії 2015 року, ліквідовано уже технологічний факультет, який і випускав технологічні професії для виробництв, однак відсутність ліцензійованого обсягу студентів, факультет вмер! Окрім того штампують нікому непотрібних велику масу економістів, туристів, менеджерів, яким відкрита дорга на біржі праці із дипломами про вищу освіту. Зауважу, навіть у місцевих ЗМІ в обявах про прийом на роботу молодих спеціалістів є примітка- із дипломом МДУ не пропонувати резюме!
  На останок, краще на базі матеріально-технічної база Мукачівського університету, де є уже цілі корпуси, гуртожитки, будівлі, спортмайданчики, сформовані класи, аудиторії, майстерні для механіків, швейні, шкір-галантнрейні(які на превеликий жаль опломбовані)., так як немає студентів. На парах по 4 студента і викладачі читають лекціі.
  На сам кінець не можна замовчувати про низький і примітивний рівень науковців, яких за гроші випускає Вчена Рада, яка працює в ручному режимі ректора Щербан Тетяни.Це сором. Знівельовано та дискредитовано вищу освіту цілком керівництвом МДУ,
  Тому на державному рівні маєть переглянути такі пропозиції людей, які вносять свої думки, в даному випадку краще гроші, які ідуть на фінансування МДУ через МОН УКраїни, спрямувати на робітничі професії, закрити загниваючий місцевий виш і вирішити питання з фінансуванням ПТО у МУкачеві. Коритсі буде набагато більше. А без професій робітничих, молодь майбутнього немає.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *