В Ужгородському суді інтереси злочинців представляє прокурор (ВІДЕО)

Оскареження постанови про відмову у визнані потерпілою по справі підробки підпису та розсилки листів по різних установах нібито від імені громадського активіста Ступак Л.  розслідують вже рік. До грудня 2015 року не було проведено жодної слідчої дії.  Про це в мережі Фейсбук повідомляє громадський активіст Лариса Ступак.

Як вам нова фішка?
Коли по моїм заявам до ДФІ Закарпаття та Києва, у Чопській міський раді було заплановано ревізію, той, хто боявся, щоб мільйонні бюджетні порушення не полізли назовні, придумав ідеальний злочин. ВОНО надрукувало листа до ДФІ нібито від мого імені, з проханням не проводити ревізії та не брати до уваги всі мої скарги.
Даремно я викликала мілицію і заявляла, що такі листи я ніколи не писала.. Перевірку по моїм заявам навіть не починали. Наразі проходить досудове розслідування у якому я просила визнати мене потерпілою. Натомість мені вручили постанову про відмову…
Суд по скасуванню постанови слідчого я, звісно, виграра.
На цей раз інтереси злочинців представляла прокурор Галушко Д., – підсумувала Лариса Ступак.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *