Мокаль погрожує зупини дію бюджету Мукачева (ДОКУМЕНТ)

Про це повідомили сьогодні, 21 січня, під час прес-конференції за участі керівництва Мукачева щодо бюджету 2016. Інформує Голос Карпат.

Зокрема, мукачівські чиновники представили журналістам лист-відповідь Закарпатської ОДА стосовно фінансування ПТУ у 2016 році.

Обласна державна адміністрація звертає увагу на те, що при затвердженні міського бюджету м. Мукачево на 2016 рік порушено вимоги Бюджетного кодексу України та відповідного Закону у частині планування видатків на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних навчальних закладах.

Відповідно до статті 115 Бюджетного кодексу України і, у разі виявлення порушень Закарпатська ОДА буде вимушена застосувати відповідні заходи впливу, зокрема зупинити дію рішення про бюджет.

Разом з тим, перший заступник міського голови Ростислав Федів зазначив, що відповідні видатки, згідно Конституції України, компенсуються державою.

“В бюджеті Мукачева видатки на фінансування ПТУ не передбачені. Ми не проти фінансувати заклади професійно-технічної освіти, але тільки через субвенції вищого рівня. Призупинити рішення про бюджет можна тільки після звернення до суду. Якщо воно буде – будемо відповідно реагувати”, – зазначив Федів.

пту пту2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Мокаль погрожує зупини дію бюджету Мукачева (ДОКУМЕНТ)

 • 21.01.2016 at 23:24
  Permalink

  Вихід є!
  не допустити виділення грошей мукачівцв із бюджета на збільшення кишенькової мукачівської поліцї, яка охороняє корумповані структури мукачвських чиновників,
  Не допустити украсти від мешканців міста, пенсіонерів, соціальної сфери 1200 млн грн, які мер подарував загниваючому університету МДУ,
  не допустити виділити гроші на Ябудинок школяра, який через аварійний стан не має права проводити діяльність і там відсутні гуртки, тобто діти не навчаються,
  скасувати КП “Парк”, невідомо для чого, щоб 1 раз у році обслуговувати свято червеного вина7
  і багато інших шахрайських схем дерибана місцевого бюджету, а спрямувати ці гроші на потрібну Професійну-технічну освіту, ПТУ, щоб випускали робочих спеціалістів, а не дибільних вошколованих “фахівців! із дипломами МДУ, які там поставлені на поток і продають їх тим, хто стоіть у черзі 5 років.
  Мер Балога Андрій має зарубати собі на носі, що міська рада, це не його ТРК “ЩОДНЯ”, а колегіальний орган, який обирали мукачівці. Має собі зарубати, що він із депутатами на службі у мукачівців, а не мукачівці у нього холуї.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *