Чубірко каже, що за підпалом його авто стоїть спроба дестабілізації ситуації на Закарпатті

Колишній голова Закарпатської облради Володимир Чубірко прокоментував у мережі Фейсбук підпал свого “Мерседеса”.

Про підпал мого авто вже повідомили усі сайти, тож, гадаю, це для вас не новина. Справді, трапилася така неприємна і, відверто кажучи, абсолютно незрозуміла для мене подія. Особливо зважаючи на те, як ретельно готувався цей підпал: були знайдені та вибиті старі двері, які вели у двір, злочинці вичекали той короткий відрізок часу коли водій відлучився на 10 хвилин і навіть підперли двері будівлі, аби ніхто не зміг загасити машину…

Моє бачення цього злочину лише одне – хтось планомірно продовжує дії із дестабілізації ситуації на Закарпатті. Тільки в такий контекст вписується така подія. Інакше я цей злочин пояснити не можу, оскільки усі знають, що я публічна і відкрита людина, завжди намагаюся находити компроміси навіть у найважчих ситуаціях. Про це свідчить і моє обрання головою обласної ради коли в державі почалася війна, і мої дії на цій посаді, які завжди були скеровані якраз на досягнення миру і спокою на Закарпатті, запровадження європейських правил гри у всіх сферах життя краю. Тому особисті чи бізнесові мотиви я відкидаю. Так само мені не відомо про політиків, які б могли піти на такий зухвалий крок. З усіма теперішніми і колишніми політичними опонентами я перебуваю у відкритій конструктивній дискусії, яка б точно не мала б призвести до подібних наслідків.

Я радий, що під час інциденту ніхто не постраждав. А для себе зробив єдиний висновок – продовжу займатися політикою, продовжу впроваджувати започатковані проекти, й надалі братиму активну участь у житті Закарпаття та Ужгорода. Зокрема і заради того, аби нарешті викорінити із нашого життя ці бандитські прояви, які продовжують труїти наше суспільство. Не знаю на що сподівалися ці злочинці та їх замовники, але вже точно не залякали мене, а навпаки – налаштували на ще більшу активність!

чубірко2 чубірко

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *