Мукачівцям пропонують шухати дерибанні схеми міського бюджету

Про це пише в спільноті ‎Варишська хижа NEWS журналіст Юрій Кравчук.

Чомусь забагато уваги приділяють факту виходу депутатів від “Відродження” з сесійної зали. ЗМІ та писаки, утримувані ЄЦом, присвячують цьому свої блоги, ефіри та площі.
Вчора випадково побачив новини М-Студіо, там – ціла купа коментарів на цю тему. Сьогодні відкриваю Мукачево.нет – там навіть у блогах смакують демарші. Нічого ж принципового не сталося. РадЄЦ як хотів, так і подєрибанив бюджет. Навіть якщо б вийшла “Самопоміч”, “Батьківщина” та Йонаш, нічого би не змінилося. Маріонетки голосували би ідентично, і прийняли би погоджений у одному ресторані бюджет. І голосів цих рабів цілком вистачить на прийняття будь-якого рішення. Навіщо тоді єцуни рекламують “Відродження”?
Думаю, вони чогось перелякалися. Виходить, що усі бюджетні рішення, непрозорі програми та інші хитровведення єдинопомісний центр приймав практично одноосібно. І хтось з їх політрадників підмітив: “Слухай, якщо викриють хоч одну схему, і піднімуть результати голосування, ми вже не відмажемося”. Тому й починають заздалегідь виправдовуватися.
Недарма кажуть: на злодію і шапка горить. Пропоную флеш-моб. Я скину усім бажаючим на електронну адресу усі рішення, прийняті на цій позачерговій сесії, у тому числі і бюджет міста. Сідайте і допомагайте нам шукати “цікавинки”.

мукачіврада

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *