За хабарництво підлеглих керівника закарпатського поста ДАІ знято з посади

В мережі було оприлюднено відео, на якому зафіксовано як працівники посту ДАІ в селі Велика Копаня беруть хабарі від водіїв. Начальник ГУНП в Закарпатській області Сергій Князєв звільнив керівника “хабарного” посту.

13 січня, після оприлюднення в мережі Інтернет відео, на якому працівники посту ДАІ в селі Велика Копаня беруть хабарі від водіїв, керівник ГУНП в Закарпатській області Сергій Князєв призначив службову перевірку за цим фактом. Та цього ж дня звільнено з посади командира взводу Управління превентивної діяльності ГУНП (раніше – командир взводу з обслуговування спецпоста №2 ДПС УДАІ УМВС).

Всі особи, які є на відео, встановлені та стосовно них проводиться службова перевірка, результати якої будуть оприлюднені у найкоротші терміни.

“На подібні випадки ми будемо реагувати жорстко та миттєво, як ми це зробили сьогодні та раніше, коли на одному з національних ЗМІ пост ДАІ в Нижніх Воротах прозвучав як «пост хабарників». Тоді керівник посту ДАІ теж позбувся посади. Реформування правоохоронних органів триває і наша мета – у своїх лавах залишити тільки достойних”, – наголосив начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Сергій Князєв.

Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області

пост

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *