В Мукачеві опозиційні депутати запускають альтернативний майданчик для обговорення роботи міськради

мукачевоПро це в мережі Фейсбук повідомляє журналіст Юрій Кравчук.

За ініціативою опозиційних депутатів запускаємо альтернативний майданчик для обговорення роботи Мукачівської варишської хижі. Думаю, на цей ресурс наш РадЄЦ не виділить 200 тисяч гривень, як на свій кишеньковий. Тому ресурс обмежений, потрібна ваша допомога. Не фінансова. Ми будемо максимально заливати сюди інформацію щодо того, що відбувається у ратуші. А ви допомагайте аналізувати документи, просіть “добавки”, рахуйте гроші. Наші з вами гроші. Гроші громади.

Робоча назва проекту Варишська хижа NEWS.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “В Мукачеві опозиційні депутати запускають альтернативний майданчик для обговорення роботи міськради

 • 09.01.2016 at 22:21
  Permalink

  час не за горами, коли на площу перед ратушою в Мукачеві почнуть виходити люди з дітьми, з плакатами, з вимогами відставки щойно обраного мера, який із своєю старою новою командою став на старі граблі, яким орав його батько Балога віктор.
  Більше того, цябанда казнокрадів і не думає стати на шлях істини та виправлення усіх помилок своїх попередників, злодіїв влади, які роками грабували мсцевих громадян, розкрадали бюджет Мукачева на свій власний розсуд, дерибанили усі лакомі шмати землі, відбирали майно як від грмад, так і від громадян, розпродували історичні памятки, парки, архітектурні памятки, державні установи у центарльній частині міста. На підставних осіб оформляли липові оборудки по відмиванню бюджетних грошей. Тендери організовували як спектаклі для одного учасника, свої фірми і фірмочки одноденки.
  Якщо є Бог на світі, то цей страшний сон мукачівців має колись закінчитися, так глузувати та знущатися над громадою далі неможливо.
  Отже дай Боже сил тим пару опозиціонерам, які наважилися іти на відкриту боротьбу із бандою кланом Балоги привладі Мукачева, які і надалі має на меті грабувати, обдирати, та просто гвалтувати людей!

  Reply
 • 10.01.2016 at 13:30
  Permalink

  буде третя революція і все це колись вкрадене стане комунальним. По цим фактам мож відкрити уже не одно кримінальне провадження та силовики, прокурори точно в ТЕМІ.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *