Міська влада Ужгорода продовжує себе дискредитувати, – Пересоляк

погорєлов андріївПро це в мережі Фейсбук пише голова Громадської ради Ужгорода Олександр Пересоляк.

Формування конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на громадському транспорті відбувається непрозоро! Чому? Хіба існують певні домовленості між керівництвом міста та перевізниками?

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Богдан Андріїв, де формувався конкурсний комітет із визначення автомобільних перевізників на громадському транспорті. Згідно із чинного законодавства до складу конкурсного комітету повинні входити представники громадських організацій. Спочатку керівництвом міста були відхилені подання двох громадських активістів, які брали безпосередню участь у розробці умов перевезень на громадському транспорті на тій підставі, що нібито делеговання відбулося не громадськмим організаціями у сфері автомобільного транспорту. Потім мене та Сергія Мацка, яких делегували громадські організації у сфері автомобільного транспорту, також було відхилено.

Міська влада продовжує себе дискредитувати…..

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Міська влада Ужгорода продовжує себе дискредитувати, – Пересоляк

  • 29.12.2015 at 19:05
    Permalink

    ДАЖЕ ТАК: так написано про відхилення “та Сергія Мацка”
    ОЙ невірю. Що Що Щщо мер і мерські діячі і Мацка відсторонили ?

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *