//Голові Закарпатської ОДА до лампочки, що хтось не вважає його інтелігентом

Голові Закарпатської ОДА до лампочки, що хтось не вважає його інтелігентом

москаль        Геннадій Москаль не переймається, якщо хтось вважає його неінтелігентним. Про це він заявив у інтерв’ю місцевим ЗМІ, відповідаючи на питання про свою поведінку на першому пленарному засідання новообраної обласної ради.
— Знаєте, свою “інтелігентність” показали представники української влади в Криму, які палець об палець не вдарили, щоб зупинити окупацію півострова, — каже Г.Москаль. — У 2009 році, коли я був народним депутатом, першим заступником голови комітету по боротьбі з корупцією й організованою злочинністю, мене в терміновому порядку запросили в Уряд і призначили заступником міністра МВС — начальником ГУ МВС у Криму. Тому що вже тоді була загроза російського вторгнення на півострів.
І ми розробили чіткий план на випадок агресії з боку Росії: повністю блокувати російські аеродроми, закрити міжнародний аеропорт у Сімферополі, а на решту висадити курсантів і військових, тобто зробити все, щоб не допустити посадки російських літаків. А ще підірвати лінії електропередач, газопровід, перекрити водопостачання, підірвати Керченську переправу, виставити пости на Чонгарі й Армянску. Те, що зараз частково роблять добровольчі батальйони й татари. Цей план був розроблений ще в 2009-му, то чому його ніхто не застосував у 2014-му? Тому що всі хотіли зберегти обличчя й залишитися інтелігентами! А де були наші, вибачте, “вошиві інтелігенти”, коли найняті Росією молодчики штурмом брали обласні адміністрації в Луганську й Донецьку? Тихенько сиділи собі збоку. Вони зберегли обличчя, зате здали частину Донбасу!

Мені до лампочки, хто про мене що говорить. Я поставив перед собою завдання — не здати обласну раду “Єдиному Центру”. І виконав його, хай і з не інтелігентним виразом обличчя! Тому що в іншому разі облрада використовувалася б для сепаратистських закликів і політичних прокламацій «ЄЦ». Витягли б із шафи притрушених нафталіном політичних “русинов” і тому подібне. Подивіться, які заяви готує Балога для своїх кишенькових ЗМІ — про колючий дріт, “коктейлі Молотова”, нову революцію і т.д. Це той, що особисто агітував за Януковича в 2010-му, а далі вірно служив йому в уряді Азарова…
Повний текст інтерв’ю голови ОДА буде опубліковано в новорічному номері газети «РІО».

Loading...