Ця громадянка вип’є з тебе всю кров, поки не доб’ється своєї правди, – закарпатський прокурор Шимон (ВІДЕО)

Такими словами заступник прокурора Закарпатської області Іван Шимон звернувся до своїх підопічних. які затягують розслідування кримінальних проваджень за заявами громадської активістки Лариси Ступак.

Про це Лариса Ступак повідомляє на своєму каналі в мережі Ютуб.

Про що ми говорили з першим заступником прокурора області Шимоном Іваном? Про те, що у 33 кримінальних провадженнях по посадовим особам Чопської міської ради заявниками вказано не тих осіб, які насправді повідомили про злочини. Постанови про закриття проваджень заявникам не надсилаються… Прокуратура постійно намагається позакривати провадження , а я настирливо, через суд, відкриваю їх знову і знову.. ” Саме ця громадянка вип’є з тебе всю кров, поки не доб’ється своєї правди” – так високо мою роботу ще не оцінював ніхто з силовиків”, – підсумувала Лариса Ступак.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Ця громадянка вип’є з тебе всю кров, поки не доб’ється своєї правди, – закарпатський прокурор Шимон (ВІДЕО)

 • 28.11.2015 at 18:18
  Permalink

  Таких одиниці, на жаль. Жінка насправді робить справу за тих, кого принизили, обманули, пограбували, ввели в оману, бореться із тими слугами народу, які мали б грмадян захищати від недобросовісних порушників Конституції, бореться з установами, де вирує тотальна корупція, де має місце нехтування норм права та моралі, приниження людської гідності. А так не має бути, апріорі. Україна потерпає від навали агресора ззовні, страждає від війни в зоні АТО, а з середини підривають авторитет держави такі покидьки, які на відео в дорогих костюмах, з дорогими годинниками дивляться на жінку активіста як на божевільну.
  Ні, божевільні усі ті правоохоронці, які роками дискредитували своїми іменами честь мундира!

  Reply
 • 30.11.2015 at 14:29
  Permalink

  И вот такие брайтлингоносцы следят у нас за соблюдением законов.
  В этой ебучей Украине после каждого Майдана на смену одним мерзавцам приходят к власти другие.
  А одураченный народ живёт всё хуже и хуже.
  Согласно официальной статистике, мы уже самая нищая страна
  в Европе.
  Но прокурору на его 1000 кв. м. жилплощади, на это естественно насрать.
  Так же, как и другим власть имущим.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *