В Ужгороді пройде марш слави УПА

свобода14 жовтня –день створення Української Повстанської Армії. Саме цього дня ВО «Свобода» вже традиційно запрошує націоналістів всієї країни на мітинг патріотів  та марш за визнання воїнів ОУН-УПА борцями за незалежність України у м.Києві.

В свою чергу ужгородська «Свобода» запрошує всіх жителів та гостей міста відзначити справжній День захисника Вітчизни в Ужгороді. У цей нелегкий для країни час українці повинні гуртуватись, тому закликаємо долучатись усіх патріотів та націоналістів Закарпаття, громадські організації та політичні партії, а також духовенство краю. Заходи відбудуться 15 жовтня 2014 року о 18.30 – «Мітинг патріотів» – народне віче ( пл.Народна, біля пам’ятника Т.Г.Шевченку). По завершенні відбудеться смолоскипний марш слави ОУН-УПА. Вони боролись: “За соціальне і національне визволення!”. Ми ж вимагаємо визнання боротьби ОУН-УПА національно-визвольною боротьбою української нації та проголошення 14 жовтня – День створення УПА – державним святом.

Приходь 15 жовтня о 18.30 до пам’ятника Т.Шевченку!

Вшануємо всіх хто боровся за Україну – українське козацтво, армію УНР, Січових Стрільців, повстанців Холодного Яру, оборонців Карпатської України, нескорене воїнство УПА, Героїв «Небесної сотні» та нинішніх оборонців держави!

 

Прес-служба Ужгородської міської організації ВО “Свобода”

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *