28-річний наркоман з Ужгорода обікрав власних батьків

наркоманТакий вчинок молодий чоловік робив не вперше. Подібні факти були частенько, проте зниклі суми були незначними і батьки не помічали їхню нестачу. «Виручені» таким чином гроші безпутній синок витрачав на наркотики.

Днями із заявою до Ужгородського міськвідділу міліції звернувся 60-річний житель міста. Чоловік повідомив, що з його будинку зникли грошові кошти в сумі 1000 євро. В крадіжці ужгородець підозрював власного сина.

Правоохоронці встановили, що саме 28-річний син скоїв цю крадіжку. Крадій виростав у досить заможній родині, жив у достатку, змалечку не знав ні в чому відмови. Однак коли підріс, то захопився наркотиками. Спочатку покурював «травку», але потім підсів на більш важкі наркотики. Що батьки тільки не робили, аби врятувати сина: умовляли, благали та сварили – хлопець стояв на своєму. Кидати наркотики він не хотів та й вже не міг. Врешті-решт батьки залишили його у спокої разом з його «захопленням», одночасно відмовивши йому в утриманні та коштах. Тож він і став тягнути з хати гроші…

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло). Санкція даної статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Діана ДОРОГІЙ, Ужгородський МВ УМВС

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *