23 квітня відбудеться відкриття Великоднього ярмарку у Хусті

афіша-ярмарокПротягом трьох тижнів у стилізованих дерев’яних будиночках можна взяти участь у різних майстер-класах та придбати унікальні предмети, продукцію, а також поласувати традиційною закарпатською кухнею. На вас чекатиме казкова фотозона, святкові декорації усієї площі та писанкове дерево.

За тиждень до Великодня є нагода задати собі передсвятковий настрій, як слід підготуватися до Христового Воскресіння та травневих свят. Також це чудова можливість завчасно придбати великодню атрибутику й подарунки рідним. Спеціально для вас, митці усього Закарпаття приготували найкращі мистецькі декоративно-вжиткові твори:
– розписані писанки одна краща іншої;
– плетені кошики з лози, що вручну виготовляються саме у Хустському районі села Іза;
– традиційний вишиваний та тканий одяг;
– смачні сири, йогурти, бринза та решта еко-молочних продуктів;
– мед, прополіс, квитковий пилок й інші різноманітні вироби основою яких є мед;
– традиційна закарпатська кухня, із усіма своїми особливостями та перчинками.
Та ще багато чого корисного напередодні Великодня, щоб і писанку написати і паску спекти, і кудись то все на освячення до церкви скласти, і у чомусь смакоту на стіл подавати. А ще ж рідних привітати, та щось на згадку подарувати.
Окрім того, організатори підготували безліч майстер-класів та пізнавальних анімаційних заходів, де ви та ваші діти зможуть створити власну хенд-мейд писанку та інші надзвичайні речі.
Приходьте на наше свято за своєю порцією задоволення!

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *