Запрацював інформаційно-довідковий круго«ЗІР»

Копия податокЗагальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс Міндоходів почав працювати з 2014 року і знаходиться за адресою http://zir.minrd.gov.ua.  Створенню інформаційного сервісу сприяла необхідність оптимізації витрат часу громадян, представників бізнесу на спілкування з державою та представлення на одній платформі накопиченого досвіду в галузі надання інформаційних послуг. Під час створення «ЗІР» було всебічно проаналізовано потреби клієнтів, які звертаються до Контакт-центру Міністерства, а це щорічно понад 1 млн. звернень.
Ця інформаційно-довідкова система введена на заміну добре відомій та популярній у платників «Базі знань». Новий ресурс, як і його попередник, дуже простий у використанні, проте, система пошуку «ЗІР» стала більш універсальною. Скористатися ресурсом можна, якщо зайти за електронною адресою (http://zir.minrd.gov.ua) або на офіційний сайт Міндоходів у розділ «Інформаційно-довідковий ресурс».
Зокрема, у довіднику можна знайти відповіді на питання, що стосуються податкового та митного законодавства, єдиного соціального внеску; нормативні (інформаційні) документи; письмові консультації з типових питань. Система «ЗІР» дозволяє здійснити інтелектуальний та динамічний пошук, тобто за ключовими словами, їх частинами, з урахуванням суті питання або виду податку та тематиці питання.
Користувачі мають змогу використовувати інформаційно-довідковий ресурс для вирішення виробничих завдань, планування, інформаційного обміну та моніторингу інформації, реалізована можливість самостійного пошуку інформації, ознайомлення з редакціями відповідей на запитання, з якими звертаються клієнти до Контакт-центру по телефону, електронній пошті та письмово.
Для зручності платників паралельно продовжує працювати та підтримуватися в актуальному стані «База знань».
Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + 20 =