Виноградівські „єдинники” збагатили місцевий бюджет більш як на півтора міліона гривень

В ДПІ у Виноградівському районі перебуває на обліку 5908 фізичних осіб-підприємців та 183 юридичних осіб, які обрали спрощену систему оподаткування обліку та звітності. За січень – лютий 2014 року підприємці-«єдинники» сплатили у місцевий бюджет  1773,5 тис. грн., що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 143,8 тис. грн.
Популярність єдиного податку серед малого бізнесу є результатом створення сприятливих умов для ведення бізнесу. За останні роки правила для спрощенців зазнали значних змін, додалося багато нових можливостей.
Зокрема, суб’єкти господарювання можуть подавати заяву на реєстрацію платником єдиного податку в електронному вигляді та скористатися перевагами електронної перевірки, протягом року змінювати групу і ставку податку, звітний період для другої групи – розширився з місяця до року. Більше того, як і минулого року, цьогоріч діє мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу.
Відділ обслуговування платників податків
ДПІ у Виноградівському районі
ГУ Міндоходів у Закарпатській області

Понад 1,1 млн. гривень перерахували до бюджету землекористувачі Виноградівського району

ДПІ у Виноградівському районі за січень-лютий 2014 року до місцевого бюджету забезпечено надходження плати за землю в сумі 1174,94 тис. грн., що складає 110% від доведеного завдання. З них 840,02 тис. грн. сплачено юридичними особами та 334,92 тис. грн. – фізичними.
Нагадуємо, що платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше до 20 лютого поточного року подають відповідному органу доходів і зборів за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій. Також платник плати за землю має право подавати щомісяця нову звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов’язку подання податкової декларації до 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.
Нарахування фізичним особам сум податку за землю проводиться органами доходів і зборів, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку визначеному статтею 58 Податкового кодексу України.
Відділ обслуговування платників податків
ДПІ у Виноградівському районі
ГУ Міндоходів у Закарпатській області


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × five =