В Тячівщину інвестують 9 країн світу

євроВ Тячівському районі, на жаль, домінуючу частку складають внутрішні вітчизняні інвестиції і обсяги іноземного капіталу, інвестованого в економіку району, на останню звітну дату становили 4,9 млн. дол. США.
Зменшення обсягу прямих іноземних інвестицій відбулося внаслідок рішення суду щодо стягнення грошової компенсації за нанесені збитки українській стороні угорським іноземним партнером – співзасновником ТзОВ «Інтер-Індустрія». Угорського інвестора виведено із складу засновників, частка капіталу якого складала 468,6 тис. дол. США.
Найбільше прямих іноземних інвестицій залучено в промисловість  – 76 відсотків всіх інвестицій, з яких майже дві третини зосереджено на підприємствах з оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, крім меблів. Значна кількість інвестицій в легкій промисловості, а також в готельному та ресторанному господарствах. Практично відсутні інвестиції в агропромисловому комплексі району.
Інвестиції надійшли з 9 країн світу, найбільші обсяги поступили з США, Угорщини,  Італії.
З метою залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в пріоритетні галузі економіки району проводиться робота по розробці нових інвестиційних пропозицій, пошуку вільних виробничих площ та земельних ділянок під інвестиційні проекти. На сьогоднішній день розроблено 21 пропозиція, які подані  до Генеральних консульств Словаччини, Румунії, Угорщини та Польщі, а також направлені до Закарпатської торгово-промислової палати для розміщення на веб-сайтах та використання при проведенні інформаційних та виставкових заходів.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + three =