В Іршавському Зведеному бюджеті майже кожна друга гривня – від сплати фізосіб

 

Податок на доходи фізичних осіб є одним із визначальних в наповненні бюджету, зазначають в органі доходів і зборів Іршавського району. За 11 місяців 2013 року завдяки податку на доходи фізичних осіб бюджет отримав 30 млн. 786 тис. грн., що у свою чергу більше від минулорічного показника на понад 5%. Вагомим для місцевої скарбниці є і сплата єдиного податку – його суб’єкти господарювання перерахували до районної казни 9 млн. 523 тис. грн. Динаміку росту, тобто збільшення до показників минулого року на майже 12%, й вагоме надходження коштів  демонструє плата за землю з юридичних та фізичних осіб – 3 млн. 432 тис. грн. за період січня-листопада цього року.

 

 

«Важливу роль у збільшенні надходжень до місцевих бюджетів відіграє рівень сервісної підтримки платників підрозділами доходів та зборів, дієва співпраця з органами місцевого самоврядування, підприємницьким активом та громадськістю. Також зріст надходжень є додатковим джерелом для фінансування бюджетної сфери та соціальних програм в Іршавському районі», – повідомила начальник ДПІ в Іршавському районі Світлана Муха.

 

 

За словами фахівців ДПІ в Іршавському районі, особлива увага працівників органу доходів і зборів району направлена на забезпечення добровільного виконання вимог податкового законодавства платниками та повного і своєчасного забезпечення надходжень як до державного, так і місцевого бюджетів.

 

 

За матеріалами ДПІ в Іршавському районі

 

Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + eleven =