Ужгородські податківці просять своєчасно сплачувати єдиний податок

податковаШановні платники податків, що брали для себе першу та другу групу спрощеної системи оподаткування, ДПІ у м. Ужгороді ГУ Міндоходів у Закарпатській області звертає Вашу увагу та наголошує, що останній день сплати авансових платежів 20 число місяця (включно).
Якщо 20 число припадає на вихідний день, то сплата авансових платежів за поточний місяць не переноситься на наступний робочий день.
Також авансові внески можна сплатити за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного року.
У разі несвоєчасної сплати єдиного податку підприємець несе відповідальність у вигляді штрафу, який складає 50% ставки єдиного податку, встановленої для фізичної особи. Сума єдиного податку для фізичних осіб вважається узгодженим грошовим зобов’язанням. Крім того, на суму податку та штрафу нараховується пеня.
Наприклад, підприємець зобов’язаний сплатити єдиний податок у розмірі 10% від мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня поточного року (у 2013 році – 1147 грн.) -114,7 грн. не пізніше 20 вересня. У разі перерахування податку до бюджету після цієї дати він повинен буде  сплати штраф у розмірі 57,35 грн. та пеню згідно Податкового Кодексу за кожен день протерміновки.


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four − 4 =