Ужгородська ДПІ відзначила річницю утворення Міндоходів

Урочистості з нагоди річниці створення Міністерства доходів і зборів України відзначили і фахівці ДПІ у м.Ужгороді. Відвідувачів приємно вразили по-святковому  урочисто оформлений зал ЦОП та приємна атмосфера, яка нині панувала поміж платників міста Ужгорода та  колективу. 
Приємним сюрпризом для всіх відвідувачів цього святкового дня став маленький подаруночок від Міндоходів у вигляді іменної шоколадки  «Нам 1 рік», а також щирих побажань і вдячності за довіру  та співпрацю.
Заступник начальника інспекції, куратор ЦОП Дюлай Василь Іванович особисто вітав платників нашого міста з нагоди святкування річниці та дарував іменні шоколадки від Міндоходів з найкращими побажаннями здоров’я, добра та благополуччя.
У свою чергу, вдячні та сумлінні платники податків привітали начальника ДПІ у м.Ужгороді Бадиду Марію Петрівну  та очолюваний нею колектив із річницею діяльності Міністерства доходів і зборів, а також  наголосили, що  ефективна, професійна, справедлива та неупереджена  діяльність органу Міндоходів створює сприятливі умови для ведення бізнесу на принципах взаємоповаги, довіри та партнерства.

ДПІ у м.Ужгороді


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four + eight =