Ужгородська ДПІ проводить Всеукраїнську акцію „Права та обов’язки”

7 листопада 2013 року  начальник  ГУ Міндоходів  Василь Іванчо  в Центрі обюслуговування платників ДПІ у м.Ужгороді  провів Презентацію брошури «Права та обов»язки» де наголосив, що розуміння прав і обов»язків з обох сторін є надійним підгрунтям для співпраці та порозуміння  між платниками податків та органами Міндоходів.

Фахівці ДПІ у м.Ужгороді продовжують проводити Всеукраїнську акцію «Права та обов’язки» і щодня роздають брошури платникам податків. Метою заходу є підвищення рівня обізнаності громадян щодо їх прав та обов»язків, гарантованих законодавством.

Начальник ДПІ у м.Ужгороді Марія Бадида зазначила, що брошура  є цікавою і потрібною, так як містить розділи, в яких розміщено основні витяги із законодавства. Платники можуть дізнатися  як про свої права і обов’язки, так і про права та обов’язки посадових осіб контролюючих органів.

За словами фахівців ДПІ у м.Ужгороді завдяки такій тематичній брошурі платники зможуть відстоювати свої права при спілкуванні з працівниками органів доходів та зборів, особливо у випадках можливих корупційних проявів. Зокрема, у брошурі зазначено телефон антикорупційного сервісу Міндоходів „Пульс”, за яким платники можуть поскаржитися на протиправні дії працівників відомства.


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 6 =