Увага! В Україні нові звітність з ПДВ та реєстр виданих та отриманих податкових накладних

податковаЗ першого січня 2014 року набрали чинності нові форми звітності. Серед них такі: податкова декларація з ПДВ, уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, розрахунок податкових зобов’язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник ПДВ, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків на митній території України та Порядок заповнення і подання податкової звітності з ПДВ.

 

 

Подання звітності з ПДВ за новою формою здійснюватиметься платниками починаючи з першого лютого 2014 року (платниками, які звітують щомісяця, – за підсумками січня 2014 року – не пізніше 20 лютого 2014 року; платниками, які звітують щокварталу, – за І квартал 2014 року – не пізніше 12 травня 2014 року).

 

 

В Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області звертають увагу на те, що ведення платниками ПДВ реєстру виданих та отриманих податкових накладних за новою формою починається з 1 січня 2014 року.

 

 

Довідково. Зазначені зміни затверджені наказами Міністерства доходів і зборів України від 13 листопада 2013 року № 678 “Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість” та  від 25 листопада 2013 № 708 “Про затвердження форми реєстру виданих та отриманих податкових накладних та порядку його ведення”.

 

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

 

Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × one =