Центр надання адміністративних послуг відкрився в Ужгороді

            У четвер, 26 вересня, у приміщенні Ужгородської міськради урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг. У заході взяли участь голова облдержадміністрації Олександр Ледида, начальник Головного управління Міндоходів у Закарпатській області Василь Іванчо, очільник міста Ужгород Віктор Погорелов, начальники профільних управлінь, керівники правоохоронних органів.

центр

             Завдяки Центру надання адмінпослуг, за принципом «єдиного офісу» і «відкритого простору», в одному приміщенні кожен громадянин зможе швидко і зручно отримати необхідні довідки та здати документи. У Центрі запроваджено електронну систему управління чергою, забезпечено доступ  до інформації з різних джерел: діють інформаційні термінали, веб-сайти. У новоствореній структурі діятимуть: відділ надання адмінпослуг, інформаційний підрозділ, офіс з видачі документів дозвільного характеру.

Центр забезпечить ужгородцям комфортні умови та значну економію часу, створить прозорий механізм для отримання послуг, наголосив під час урочистостей міський голова Ужгорода Віктор Погорелов.

– Виконуючи доручення керівництва держави, відкриваючи такі центри надання адміністративних послуг, ми впевнено крокуємо до європейського простору. Такі установи вже працюють у більшості районів Закарпаття. А відтепер і кожен ужгородець може оцінити роботу влади тут, у зручному приміщенні, спілкуючись з профільними фахівцями. Як на мене, це чудовий подарунок жителям обласного центру до Дня міста, – розповів у коментарі для журналістів керівник краю Олександр Ледида.

Довідково:     Станом на 1 вересня поточного року діють центри надання адміністративних послуг в Берегівській, Іршавській, Свалявській, Тячівській, Воловецькій райдержадміністраціях та Берегівському міськвиконкомі. На початку листопада планується відкриття подібних центрів у Виноградівській та Хустській РДА.

 


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − seven =