Протягом наступних шести місяців держава не буде фінансувати виробництво

грошіКабінет міністрів України тимчасово призупинив фінансування капітальних витрат вітчизняної промисловості з метою збереження існуючих соціальних програм, повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі з посиланням на заяву міністра економрозвитку Павла Шеремети.

«Протягом наступних шести місяців держава не зможе фінансувати виробництво. Ми обрізали це фінансування, щоб не скорочувати всі соціальні програми», – цитує прес-служба Шеремету.

За його словами, уряд і надалі підтримуватиме вітчизняних виробників шляхом створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні, що дозволить залучити кошти приватних інвесторів.

«Якщо створити хороший інвестиційний план, хорошу картинку інвестиційних можливостей в країні, ми можемо пропонувати ці можливості приватним інвесторам з усіх країн світу, зокрема, і з України. Потрібно залучати приватний капітал максимально», – підкреслив Шеремета.

Міністр вважає, що одним з інструментів для залучення приватних інвестицій мають стати державні гарантії, але дуже важливо, щоб уряд забезпечив максимальну їх прозорість.

За матеріалами УНІАН


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 1 =