Правом на отримання податкової знижки скористалися 420 жителів Хустщини

податковаЗагальна сума коштів, задекларованих ними до повернення склала 405,6 тис. грн. і її громадяни вже отримали на свої рахунки в повному обсязі.

 

 

Фахівці Хустської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області нагадують, що громадяни, які хочуть повернути частину сплаченого протягом 2012 року податку на доходи фізичних осіб та мають право на податкову знижку, можуть подати відповідну декларацію до 31 грудня 2013 року. Для цього платникам податків необхідно звернутись до територіального органу доходів і зборів, де вони мають змогу заповнити та подати декларацію про майновий стан і доходи. Якщо платник податків у поточному році не скористається правом на нарахування податкової знижки за 2012 рік, то таке право на наступні податкові роки не переноситься.

 

Практичну допомогу щодо заповнення звітних документів та консультацію громадяни можуть отримати у Центрі обслуговування платників податків Хустської ОДПІ з понеділка по п’ятницю з 9.00 год. до 20.00 год., а також у суботу з 9.00 год. до 16.00 год., або за телефонами 4-32-25, 4-50-30 та 4-53-75.

 

 

За матеріалами Хустської ОДПІ

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × five =