Особливості електронної податкової звітності для Ужгородців!

податковаДПІ у м.Ужгороді ГУ Міндоходів у Закарпатській області нагадує, що відповідно до Інструкції з підготовки та подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного звязку, після того, як платник надіслав звітність електронною поштою до органу Міністерства доходів і зборів України, він отримує першу та другу квитанції.
Перша квитанція підтверджує передачу податкових документів в електронному вигляді до органу Міндоходів. Ця квитанція надсилається органами Міндоходів на електронну адресу платника, з якої було отримано податкову звітність. Якщо платник не отримав першу квитанцію, то податковий документ вважається неодержаним.
Друга квитанція підтверджує прийняття податкових документів платника до бази даних Міндоходів.
У квитанції  мають значитися:
реквізити прийнятого податкового документа в електронній формі;
відповідність податкового документа в електронній формі затвердженому формату електронного документа;
результати перевірки електронних цифрових підписів (ЄЦП);
інформація про платника податків;
дата та час приймання;
реєстраційний номер;
податковий період, за який подається податкова звітність;
дані про відправника квитанції.
На вказану квитанцію накладається ЄЦП органу Міндоходів, здійснюється її шифрування та надсилання платнику засобами телекомунікаційного зв’язку.
Обидві квитанції складаються у двох примірниках. Другі примірники квитанцій в електронному вигляді зберігаються в підрозділах Міндоходів.
ДПІ у м.Ужгороді нагадує, якщо податковий документ в електронному вигляді надійшов до органу Міндоходів до 16 години, то протягом двох годин з моменту прийняття платнику надсилається друга квитанція. У разі, якщо звітність надійшла після 16 години, то друга квитанція надсилається платнику протягом перших двох годиин наступного робочого дня.
На сьогодні понад 4  тисячі ужгородських платників податків обрали для себе електронну систему звітування, і вже переконалися, що подання податкової звітності в електронному вигляді є зручним та економним.


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + 17 =