Новий сервіс для платників від Міністерства доходів і зборів України

податковаНовий онлайн-сервіс “Електронний кабінет платника податків” почав свою роботу на веб-сервері-порталі Міністерства доходів і зборів.

“Віднині кожен платник має можливість влаштувати своє персональне автоматизоване робоче місце, в якому фіксуватиметься вся інформація про його розрахунки з бюджетом. Працювати в кабінеті можна з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі інтернет”, – наголошується в повідомленні.
Фахівці Міндоходів зазначають, що новий сервіс орієнтований на зручність і допомогу платникові податків у формуванні його звітів і своєчасній сплаті коштів до бюджету.
Так, платник зможе підготувати, заповнити і відправити звітність в електронному вигляді і відразу отримати квитанцію про її прийняття чи неприйняття.
Для зручності податкова звітність подаватиметься одним пакетом, тобто декларація з усіма додатками. На кожен прийнятий пакет документів посилатиметься одна квитанція про прийняття декларації.
Крім того, можливості сервісу дозволяють платникам переглядати свої дані про стан розрахунків з бюджетом на конкретну дату і прогноз платежів до кінця поточного року.
Про крайні терміни подачі документів і сплати податків нагадає “Календар платника”, в якому автоматично відображаються подані документи і ті, терміни яких наближаються.
Увійти до електронного кабінету можна за адресою knp.minrd.gov.ua або за гіперпосиланням “Електронний кабінет платника податків” на порталі Міндоходів шляхом авторизації за допомогою електронного цифрового підпису.

Інформує відділ обслуговування платників податків
ДПІу Виноградівському районі
Головного управління Міндоходів у
Закарпатській області


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =