На Закарпаття імпортовано майнових інвестицій на суму 1,3 млн. дол. США

Найбільше майнових інвестицій з Австрії – 873,4 тис. дол., Німеччини – 352,5 тис. дол., та Словаччини – 40,1 тис. дол. Міндоходів системно працює над спрощенням процедур для сплати податків та виконання митних формальностей. Зменшення документації, скорочення звітності, розвиток електронних сервісів — усе це дає змогу економити ресурси та час.

 

 

Про пошук і запровадження нових механізмів удосконалення регуляторної політики в Україні говорив на пленарному засіданні Ради вітчизняних та іноземних інвесторів на тему «Інвестиції у розвиток економіки та соціальної сфери в умовах дії зони вільної торгівлі з Європейським Союзом» і Президент України Віктор Янукович, повідомляє офіційне інтернет-представництво Глави держави.

 

 

«Ми формуємо прозорі й неупереджені умови ведення бізнесу в країні. Ми вже суттєво удосконалили дозвільну систему та сферу ліцензування», – сказав Глава держави.

 

 

За його словами, в Україні вже зменшено кількість дозволів, запроваджено декларативний принцип та принцип мовчазної згоди при отриманні документів дозвільного характеру, видачу дозволів виключно через дозвільні центри за принципом «єдиного вікна», визначено критерії та періодичність проведення планових перевірок суб’єктів господарювання.

 

 

«З метою зниження адміністративного тиску на бізнес ми вже ліквідували більшу частину дублюючих функцій державних органів. Ця робота в рамках адміністративної реформи триватиме й далі», – запевнив Віктор Янукович.

 

 Головне управління Міндоходів у Закарпатській області

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − one =