Міндоходів не перевірятиме малий та середній бізнес у 2014 рік.

Такої домовленості було досягнуто під час зустрічі міністра доходів і зборів Олександра Клименко з представниками малого і середнього бізнесу у середу у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.
“Сьогодні ми прийняли рішення, на 2014 рік ми підемо назустріч одне одному і запровадимо мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу”, – сказав Клименко.
При цьому він зазначив, що за два роки дії мораторію надходження до бюджету від сплати податків малим та середнім бізнесом зростають, збільшується й кількість підприємців.
За словами міністра, середній та малий бізнес не має великих ризиків зі сплати податків, його представники сумлінно виконують зобов’язання зі сплати податків.
“Тому мораторій – це не поступка міністерства, а спільне досягнення. І я буду задоволений, якщо це спільне досягнення буде 10-20 років”, – підкреслив міністр.
Нагадаємо, мораторій на перевірки малого і середнього бізнесу було запроваджено два роки тому на перехідний період для здійснення змін у податковій сфері – впровадження нових правил спрощеного оподаткування та інших законодавчих змін.

Відділ обслуговування платників податків
ДПІ у Виноградівському районі
Головного управління Міндоходів у
Закарпатській області


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 1 =