Майже 12 млн. грн. в бюджет – результат роботи юридичної служби органів Міндоходів Закарпаття

 2013 році на супроводженні юридичної служби органів Міндоходів у Закарпатській області перебувало понад 3 тис. справ на загальну суму понад 1 млрд. 290 млн. грн., з цих справ – 1735 на суму 368,5 млн. грн. вирішено на користь держави.

– Здебільшого, працівники Міндоходів у судовому порядку доводять обґрунтованість своїх вимог до тих суб’єктів господарювання, котрі укладають сумнівні та ризикові угоди, намагаються ухилитися від сплати податків через фіктивне банкрутство, або ж уникають сплати податкових боргів, – зазначає начальник Головного управління Міндоходів у Закарпатській області Василь Іванчо.

 

З метою погашення податкової заборгованості перед бюджетом у минулому році тільки до Закарпатського окружного адміністративного суду було подано 909 позовних заяв про стягнення заборгованості на загальну суму понад 112 млн. грн. Із усіх 1252 справ цієї категорії, які перебували в провадженні судів різних інстанцій на суму понад 213 млн. грн., на користь органів Міндоходів вирішено справ на загальну суму понад 91 млн. грн. На користь платників податків – на загальну суму понад 320 тис. грн.

 

 

На підставі Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», органами Міндоходів у Закарпатській області протягом 2013 року до господарського суду Закарпатської області було подано 35 заяв про визнання боржників банкрутами на загальну суму майнових вимог майже 18 млн. грн. Всього від процедури банкрутства до бюджету надійшло 2,2 млн. грн., що на 146 тис. грн. більше ніж у 2012 році.

 

 

– Конструктивний діалог з платниками податків передбачає єдиний підхід до застосування законодавства з боку Міндоходів та платників податків. Претензійно-позовна неупередженість – один із базових моментів в роботі фахівців Міндоходів, – підсумовує Василь Іванчо.

 


 

Інформаційно-комунікаційний відділ

 

Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 5 =