Майже 100 відсотків Виноградівських платників єдиного соціального внеску прозвітували в електронній формі

Цей показник було досягнуто за четвертий квартал 2013 року – період, коли адмініструвати ЄСВ почали органи Міндоходів, повідомила начальник ДПІ у Виноградівському районі Тетяна Граб

За її словами, платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Виноградівського району  подали до інспекції в електронному вигляді 748 звітів про нараховані суми, що складає 99,6% від загальної кількості поданої звітності з ЄСВ та відповідно сума сплати єдиного соціального внеску за вказаний період становила  56 млн. 796 тис. грн..

„Такого результату вдалося досягти внаслідок проведення роз’яснювальної роботи в засобах масової інформації та індивідуальної  роботи з кожним платником, протягом грудня 2013 року. У січні 2014 року фахівці ДПІ у Виноградівському районі  проводять щоденні навчання з платниками по поданню звітності в режимі он-лайн. В Центрі обслуговування платників створено додаткові  місця, де платники, котрі не мають власної комп’ютерної техніки можуть безкоштовно відправити свою звітність.  Така навчальна практика продовжуватиметься і надалі” – наголосила Тетяна Граб.

Також, присутніх ознайомлено з брошурами Міністерства доходів і зборів України „Подання звітності в електронному вигляді” та „Сервіс для платників”, які безкоштовно кожен бажаючий може отримати в Центрі обслуговування платників.

 

Відділ обслуговування платників податків

ДПІ у Виноградівському районі

ГУ Міндоходів у Закрпатській області


Loading...

Comments:

1 Response

  1. сергій сказав:

    Цікаво як це їм вдалося я спробував так программа вимагае гроші за перевірку правильності складення звіту. А безкоштовно відправити не дае.Корупція!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + two =