«Кока-Кола» встановила на Берегівщині контейнери для збору пет-пляшок (фото)

сміттяОсь уже декілька років поспіль громади району продовжують співпрацю із проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»,  в рамках було реалізовано багато різних проектів, таких як: заміна віконних блоків на енергозберігаючі, відновлення  вуличного освітлення, провадження альтернативних джерел енергії та інше.

Слід зазначити, що найактивніше займається впровадженням проектів громадська організація «Квасівський замок» с. Квасово, яка була створена у 2009 році в рамках реалізації проекту «Капітальний ремонт по енергозбереженню будинку культури с. Квасова» ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

На цьому громада не зупинилась і наступного року виборола право реалізовувати проект із капітального ремонту по енергозбереженню у дошкільному навчальному закладі с. Квасово. В рамках реалізації даних проектів відбулася заміна віконних блоків на енергозберігаючі, виконано капітальні ремонти і термомодернізацію будинків.

Цього року враховуючи позитивний досвід співпраці із грантовими програмами розвитку за попередні роки, громадою було підготовлено мікропроект «Енергозберігаючі заходи в школі с. Квасово» в рамках компоненту з відтворення методології Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ».

А днями громадська організація отримала підтвердження про виділення гранту для реалізації мікропроекту громади «Енергозберігаючі заходи в школі с. Квасово». Його загальна вартість становить 65213 грн.  На даний час укладені договора з підрядчиком на виконання робіт.

Голова  села Василь Губаль розповів, що нещодавно було облаштоване сметтєзвалище для сортування і зберігання побутових відходів, за підтримки  компанії Кока-Кола Беверіджиз Україна придбано і встановлено на території села 12 великих контейнерів для збору пет-пляшок. До речі, серед школярів провели конкурс на кращий малюнок про утилізацію сміття і цими ілюстраціями прикрашені всі контейнери.

Сільський голова запевнив, що на досягнутому громада намірів зупинятися не має, тому вже сьогодні на майбутнє планується проведення на на території села водопостачання та водовідведення.

За матеріалами прес-служби Берегівської РДА

квасово сміття


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + seven =