Декларуємо доходи з яких не утримувався податок

Шановні громадяни! Нагадуємо, що з 1 січня 2014 року розпочалась кампанія «Декларування-2014». Громадяни мають до 1 травня 2014 року подати декларацію про майновий стан та доходи, отримані у 2013 році з яких не утримувався податок, доходи, отримані від осіб, які не є податковими агентами, отримані іноземні доходи та інші доходи які підлягають оподаткуванню.
Декларування доходів – це, перш за все, виконання громадянином свого конституційного обов»язку, а також особистий внесок на благо держави.
З метою уникнення помилок у заповненні звітності та для зручності громадян Міністерство доходів і зборів України розробило відеоматеріал по заповненню Декларації про майновий стан та доходи.
Відеоінструкція з покроковим заповненням декларації розміщена на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України у розділі Медіа-центр: Відеогалерея – Інструкції з законодавства – Відеоінструкція «Заповнення декларації про майновий стан та доходи»
Отримати бланк декларації та консультацію стосовно подання декларації про майновий стан та доходи жителі міста Ужгорода можуть безпосередньо у фахівців Центру обслуговувааня платників м.Ужгород, вул.Духновича 2, або зателефонувавши за номером 61-71-25 – інформує інформаційно-комунікаційний сектор ДПІ у м.Ужгороді ГУ Міндоходів у Закарпатській області.
Довідково:  За січень-березень 2014 року вже 578 громадян подали декларації про майновий стан та доходи, з яких 44 громадяни задекларували доходу на суму 3928,2 тис.грн. які поповнять місцеву казну на 151,2 тис.грн. Слід зазначити, що 534 громадяни скористались правом на отримання податкової знижки.


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − one =